Czerwcowe spotkanie z Filharmonią

Czerwcowe spotkanie z muzykami z Dolnośląskiej Filharmonii pn. „Muzyczne opowieści” zakończyło całoroczny cykl lekcji muzycznych, które raz w miesiącu gromadziły na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury najmłodszych słuchaczy. W rolach głównych tym razem wystąpiły: skrzypce, instrumenty klawiszowe i  akordeon. Dziękujemy uczniom klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Sulikowie za udział w audycjach umuzykalniających.Na kolejne przygody z muzyką zapraszamy po wakacjach.