Dołącz do naszego wspólnego budowania wsparcia dla Mariusza Zielińskiego!

Zapraszamy wszystkich na warsztaty z klockami LEGO i nie tylko, gdzie możemy wspólnie stworzyć coś pięknego i wesprzeć Mariusza w jego walce o życie. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury, a klockowe animacje i warsztaty poprowadzą: Animatorka Gabarka oraz Pan od Klocków!

Kiedy: 17 kwietnia, w godzinach 16:30-19:00 Gdzie: GOK, sala widowiskowa Dla kogo: każdy, kto kocha klocki!

Przygotowaliśmy mnóstwo klocków dużych i małych, które czekają na Wasze pomysły! Razem zbudujemy wszystko, co tylko wyobraźnia przyniesie nam do głowy. A w przerwie czekać będą pyszne napoje i ciasto!  Wstęp na warsztaty kosztuje 30 zł za dziecko, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Mariusza. To doskonała okazja, aby połączyć zabawę z dobrym uczynkiem! Dołączcie do naszej inicjatywy i pomóżmy Mariuszowi w jego walce. Liczymy na Waszą obecność i wsparcie!