Kreatywne warsztaty z okazji Dnia Poczty Polskiej

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie zorganizowaliśmy wyjątkowe świętowanie z okazji Dnia Poczty Polskiej, które zgromadziło trzy entuzjastyczne grupy: uczniów z Klasy 2b Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie pod opieką pani Grażyny Rachańskiej,  grupę „Sówek” oraz grupę „Pszczółek” z Przedszkola Publicznego w Sulikowie.
Warsztaty kreatywne poprowadziła pani Iza Tusień, bibliotekarka Gminnego Ośrodka Kultury, a całość odbyła się z okazji wspomnianego święta. Po krótkim powitaniu przez Dyrektora GOK, dzieci wraz z ciekawością przyjrzały się starym pocztówkom i znaczkom, zanurzając się w krótkiej historii znaczków pocztowych.
Następnie, na specjalnie przygotowanych szablonach znaczka pocztowego, dzieci miały okazję rozwinąć swoją wyobraźnię. Za pomocą pędzli, kred, palców oraz innych technik artystycznych maluchy tworzyły unikalne znaczki pocztowe, które ozdabiały motywami kosmosu, piłki nożnej, kwiatów, drzew i wielu innych inspiracji. Kreatywność dzieci przejawiała się nie tylko w malowaniu, ale także w cięciu, wycinaniu, przyklejaniu – każde dziecko miało możliwość wyrażenia siebie na swoim własnym znaczku.
Atmosfera trzech grup warsztatowych była niezwykle głośna, wesoła i pełna pozytywnej energii, co doskonale odzwierciedlają załączone zdjęcia. Serdecznie dziękujemy pracownikom Poczty Polskiej za ich codzienną pracę, a z okazji ich Święta składamy najlepsze życzenia. To było wyjątkowe świętowanie, które wprowadziło do naszego ośrodka radość i kreatywność.