Wakacyjne spotkania „Być razem, odnaleźć siebie”

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do wspólnej zabawy podczas spotkań wakacyjnych w świetlicach wiejskich.

Wakacje to najprzyjemniejszy czas dla najmłodszych. Czy można je spędzić ciekawie w naszej gminie?  Odpowiedź brzmi: TAK!

Już 12 lipca rozpoczynamy spotkania dla dzieci pod hasłem „Być razem, odnaleźć siebie”. Każdy dzień to inne wyzwania i zabawy, które umilą dzieciom wakacyjny czas.  Program realizowany będzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie, oraz sześciu świetlicach wiejskich od 12.07.2021r. do 20.08.2021r.

Szczegółowe informacje oraz zapisy wakacyjne w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury, pod numerem telefonu 75 7787310 lub drogą mailową: goksulikow@gmail.com.

KARTA ZGŁOSZENIA

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń na listę!