Zajęcia teatralne online

Masz nadmiar wolnego czasu i chcesz go wykorzystać? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może marzysz o zostaniu aktorem w przyszłości?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedź brzmi TAK! zapraszamy Cię na zajęcia teatralne online!

Dzięki uczestnictwu w zajęciach teatralnych dzieci mają możliwość kontaktu z różnorodnymi formami sztuki. Zajęcia pomogą rozwinąć wyobraźnię, udoskonalić mowę, oraz poprawić dykcję. To możliwość wspólnego działania i wspólnej radości z osiągniętego celu. Spotkania teatralne wywierają duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrzają zmysł obserwacji, uczą wyrażania i kontrolowania emocji oraz pewności siebie.

zajęcia poprowadzi scenarzystka, aktorka Małgorzata Grabowska

kiedy: ruszamy po świętach!

dla kogo: dzieci i młodzież od 8. roku życia

gdzie: zajęcia przeprowadzane będą online przez komunikator internetowy (do udziału potrzebny będzie komputer z dostępem do Internetu, mikrofonu, głośnika i kamerki).

koszt zajęć: zajęcia są darmowe!

zapisy: pod numerem telefonu: 883 061 088