Wakacje w Bibliotece

Wzorem lat ubiegłych tak i w te wakacje, Gminny Ośrodek Kultury Biblioteka Publiczna włączyła się w zorganizowanie wakacyjnych zajęć dla dzieci z młodszych klas szkolnych. Tegoroczne zajęcia odbywały się pod hasłem „Wakacje w Bibliotece” a zaproponowany przez bibliotekę harmonogram działań, pozwolił na przeżycie wszystkim uczestnikom wspólnej przygody. Dzieci uczestniczące w zajęciach cechowała duża pozytywna motywacja, która zachęcała do czynnego w nich udziału. Zajęcia odbywały się od 24.06-12.07 w godz.10.00-13.00 i wzięło w nich udział 11 dzieci. W tym czasie miały okazję twórczo spędzić wolny czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności plastyczne, a przy tym dobrze się bawić. Stałym punktem programu były zajęcia plastyczne, w trakcie których uczestnicy poznali różne techniki. Różnorodność rozrywek, tj. zabawy integracyjne, akademia filmowa, głośne czytanie bajek, rebusy, krzyżówki, kolorowanki, wspólne wypieki i degustacja pozwoliły młodym uczestnikom na przeżycie przygody i budowanie dobrych relacji rówieśniczych a potwierdzeniem niech będzie załączona fotorelacja.