Babcia od A-Z. Biblioteczne spotkanie DKK dla dzieci

Jakie są Wasze Babcie?

16 stycznia odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury Bibliotece Publicznej, pierwsze w 2019 roku spotkanie DKK dla dzieci.

Każdy z małych uczestników miał za zadanie odszukać Tą jedną, jedyną, swoją najukochańszą Babcię, spośród 29 typów wszystkich Babć, które żyją we wszystkich zakątkach świata.

Były Babcie Bajarki, Babcie Pedantule, Babcie Palce Lizać…Królowe, Sknery i Nowoczesne.

Wszystkie typy Babć, Klubowicze poznali z książki pt. „Babcie od A-Z”, której autorem jest Raquel Diaz Reguera.

Książka jest pełna humoru, idealna do wspólnego czytania przez babcie i wnuki.

Spotkaniu jak zawsze, towarzyszyła dyskusja. Tym razem na temat „Co można robić z babcią i dziadkiem”- na podstawie doświadczeń własnych oraz „ Kiedy Babcia była mała”.

W podziękowaniu za troskę i czułe serce, dzieci Babciom wykonały ozdobne ramki z miejscem na własną fotografię.

Każdy z Was ma z pewnością Babcię w rodzinie lub zna Babcię znajomych, życzmy im 100 lat a nawet więcej.

Anna Matusewicz