Grupa Maluszka dla dzieci w wieku 0-2 lata

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie powstaje Grupa Maluszka dla dzieci w wieku 0-2 lata.

Jest to cenna inicjatywa polegająca na spotykaniu się mam, tatusiów czy opiekunów ze swoimi małymi dziećmi przez kilka godzin w tygodniu, aby wspólnie spędzać czas. Grupa Maluszka to pomysł zaczerpnięty z zagranicy, to takie nieformalne spotkania, utworzone z myślą o rodzicach wychowujących dzieci w domu.

Zarówno rodzice jak i dzieci mają szansę na spotkania towarzyskie.

Opiekunowie ze swoimi maluszkami spotykać się będą we wtorki i czwartki w godzinach od 10.00 do 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury na parterze, wejście od strony podwórka.

Pierwsze spotkanie już w najbliższy czwartek 11 października 2018r. Każdy rodzic przyprowadzający swoje dziecko przynosi ze sobą owoc na przekąskę zostając ze swoim maluchem do końca zabawy.

Zapraszamy chętnych rodziców z pociechami.