Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych rozstrzygnięty

12.04.2018  w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbył się gminny etap Konkursu Recytatorskiego w kategorii klas I-III oraz IV- VI szkół podstawowych. Do rywalizacji konkursowej stanęło łącznie 29 uczestników ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie oraz Szkoły Podstawowej w Biernej.

Komisja w składzie: Grażyna  Glodek -przewodnicząca (GOK Sulików), Beata Garbulińska (SP Sulików), Genowefa Laszczak (Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu), Anna Ziółkowska- Gębuś ( SP Bierna) oceniając  dobór repertuaru,  interpretację wybranego tekstu, dykcję oraz ogólne wrażenie artystyczne, przyznała w kategorii klas I-III:

I miejsce– Natalii Pomonickiej (SP Sulików)

II miejsce– Urszuli Sianowskiej (SP Sulików)

-Dawidowi Sznajder (SP Sulików)

III miejsce -Mai Latkowska (SP Sulików)

-Hannie Sulima (SP Bierna)

-Oliwii Wisieckiej (SP Bierna)

w kategorii klas  IV-VI:

I miejsce– Kazimierzowi  Uczkiewiczowi  (SP Sulików)

-Tomaszowi Uczkiewiczowi (SP Sulików)

II miejsce- Agacie Szyłobryt (SP Sulików)

III miejsce– Julii Rachańskiej (SP Sulików)

– Katarzynie Śledzkiej (SP Sulików)

Ponadto przyznano wyróżnienia Marcelinie Sadowskiej i Sewerynowi Leśniewskiemu (SP Sulików). Laureatom gratulujemy a uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok!

GG