Wernisaż wystawy Elżbiety Nieradko „Okna duszy”

W piątkowy wieczór 10.03.17 do sali wystawowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie na wernisaż wystawy prac plastycznych Elżbiety Nieradko „Okna duszy” przybyli sympatycy jej twórczości, zaproszeni goście, rodzina oraz grupa plastyków amatorów z MDK w Zgorzelcu. Ciepłe słowa kierowane pod adresem artystki wywoływały na jej twarzy na przemian uśmiech i łzy wzruszenia oraz gromkie oklaski i szczery podziw zwiedzających dla jej niezwykłej determinacji w dążeniu do spełniania marzeń. Wystawę, której koncepcję opracowała i wraz ze współpracownikami GOK zrealizowała Grażyna Glodek, będzie można oglądać do 14.04. Zapraszamy serdecznie do zwiedzania i współpracy artystycznej z twórcami regionalnymi!

GG