Relacja z recitalu Zbigniewa Kozłowskiego „Wdrożeni w…miłość”.

Dnia 4 marca 2016r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie odbył się recital Zbigniewa Kozłowskiego „Wdrożeni w…miłość”. Wydarzenie zainaugurowała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pani Elżbieta Wąsowska-Bodo, oraz Wójt Gminy Sulików Pan Robert Starzyński witając artystę, zaproszonych gości oraz licznie zgromadzoną  publiczność. Podczas recitalu aktor wcielił się w podwójną rolę – artysty i konferansjera. Artysta zaprezentował nie tylko charakter samych utworów powstałych na przestrzeni XX wieku, ale też umiejętnie odtworzył klimat epoki z której pochodzą. Znakomitą atmosferę występu dopełnił akompaniament Olega Sznicara.

Wzruszona publiczność doceniła kunszt słowa i talent artysty gromkimi brawami. Na koniec wszyscy goście zostali zaproszeni do ” kawiarenki”na kawę i ciasto.To było naprawdę wspaniałe przeżycie, zwłaszcza dla pań – w dniu  ich święta