Cztery pory roku

Dyrektor GOK w Sulikowie serdecznie zaprasza na cykliczne warsztaty malarskie pt.: „Cztery pory roku”.
Dla kogo?
- młodzież 16+
- dorośli
- seniorzy
- osoby początkujące i malujące hobbystycznie
- wszyscy, którzy czują zmęczenie, stres lub potrzebują chwili dla siebie
- osoby szukające kontaktu z sobą i z innymi
Co zyskasz?
- mniej stresu i więcej spokoju
- twórczą ekspresję
- kontakt z własnymi emocjami
- miłe, wspólne spotkania w pięknej atmosferze
Termin startu: wtorek, 20 stycznia 2026 Godziny: 17:00 – 19:00 Miejsce: GOK w Sulikowie. Zajęcia skierowane są do mieszkańców całej Gminy Sulików – zarówno z Sulikowa, jak i okolicznych miejscowości.
Prowadzenie: Aneta Wasielewska – licencjat sztuki (Uniwersytet Zielonogórski) – instruktorka malarstwa intuicyjnego.
Zapisy i informacje: Aneta Wasielewska tel. 518 590 956
Do zobaczenia na warsztatach! 🎨🍂❄️🌸☀️
