Cztery pory roku

Dyrektor GOK w Sulikowie serdecznie zaprasza na cykliczne warsztaty malarskie pt.: „Cztery pory roku”. 

Dla kogo?

  • młodzież 16+
  • dorośli
  • seniorzy
  • osoby początkujące i malujące hobbystycznie
  • wszyscy, którzy czują zmęczenie, stres lub potrzebują chwili dla siebie
  • osoby szukające kontaktu z sobą i z innymi

Co zyskasz?

  • mniej stresu i więcej spokoju
  • twórczą ekspresję
  • kontakt z własnymi emocjami
  • miłe, wspólne spotkania w pięknej atmosferze

Termin startu: wtorek, 20 stycznia 2026 Godziny: 17:00 – 19:00 Miejsce: GOK w Sulikowie. Zajęcia skierowane są do mieszkańców całej Gminy Sulików – zarówno z Sulikowa, jak i okolicznych miejscowości. 

Prowadzenie: Aneta Wasielewska – licencjat sztuki (Uniwersytet Zielonogórski) – instruktorka malarstwa intuicyjnego.

Zapisy i informacje: Aneta Wasielewska tel. 518 590 956

Do zobaczenia na warsztatach! 🎨🍂❄️🌸☀️

Przejdź do treści