Spotkania Wakacyjne w Radzimowie Górnym

Wakacyjne spotkania w Radzimowie Górnym były pełne radości i wspaniałych przygód. Spotkania dostarczyły mnóstwo zdrowej i kolorowej zabawy, a każde dni były wypełnione różnorodnymi atrakcjami.

Podczas pierwszego tygodnia, dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach na dworze, które obejmowały bieganie i gry zespołowe, zapewniając codzienną dawkę aktywności na świeżym powietrzu. Warsztaty kulinarne były prawdziwą ucztą – dzieci i młodzież uczyły się przygotowywać zdrowe i pyszne potrawy. Kreatywne zabawy plastyczne pozwoliły uczestnikom tworzyć własne dzieła sztuki i dać upust wyobraźni. Wyjątkowym wydarzeniem był wyjazd do Rudzicy na zajęcia z ceramiki, gdzie uczestnicy mieli okazję pracować z gliną i stworzyć swoje własne wyroby ceramiczne. To był niezapomniany tydzień pełen uśmiechów i nowych doświadczeń. Szczególne podziękowania składamy członkiniom KGW z Radzimowa za przeprowadzenie fantastycznych warsztatów kulinarnych.

Drugi tydzień spotkań wakacyjnych również obfitował w atrakcje. W poniedziałek dzieci bawiły się na dmuchańcach, odwiedziły McDonald’s i miały okazję przejechać się retro samochodem, dzięki organizacji Pani Jolanty Bajda. We wtorek odbyła się wizyta w wiosce indiańskiej i agroturystyce, gdzie uczestnicy malowali koszulki, uczyli się strzelać z łuku, grillowali kiełbaski i poznawali zwierzęta. Środa była dniem zabaw w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie dzieci brały udział w różnych grach i aktywnościach integracyjnych. Czwartek przyniósł kolorowe makijaże i fryzury dla dziewczynek oraz Pokaz Mody, podczas którego prezentowano stylizacje sportowe, piżamowe i dyskotekowe. W przerwie uczestnicy delektowali się popcornem przygotowanym przez członkinie KGW Radzimowiacy, a dzień zakończyła dyskoteka w kolorowych strojach. Piątek był dniem pełnym wesołych gier i zabaw z Panią Eweliną, a na koniec uczestników czekała niespodzianka od Pani Sołtys i Rady Sołeckiej z Radzimowa Górnego, która dostarczyła wszystkim mnóstwo radości.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie! Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań. Szczególne podziękowania kierujemy także do Sołtysów i Rad Sołeckich Radzimowa Dolnego i Górnego za wsparcie finansowe, które umożliwiło organizację tych niezapomnianych wydarzeń.