Wyniki konkursu plastycznego pod patronatem Wójta Gminy Sulików „Polscy olimpijczycy”

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Wójta Gminy Sulików pt. „Polscy Olimpijczycy” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do kreatywnego wyrażenia swojej pasji do sportu oraz uhonorowanie polskich sportowców, którzy reprezentowali Polskę na międzynarodowych arenach. Prace plastyczne  przedstawiały olimpijczyków w akcji, oddawały atmosferę rywalizacji na olimpiadach oraz emocje towarzyszące sportowcom podczas zawodów. Była to okazja do zrozumienia, że każdy może osiągnąć wielkie rzeczy, jeśli tylko ma pasję, konsekwentnie pracuje i wierzy w siebie.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów kl. I-III oraz IV – VIII szkół podstawowych.  Na konkurs gminny wpłynęło ogółem 30 prac: 9 prac z SP Bierna i 21 prac z SP Sulików.

Poziom dostarczonych prac  był bardzo zróżnicowany, w niektórych można było dostrzec niesamowitą wyobraźnię, w innych inteligencję, w jeszcze innych pomysłowość wykorzystania różnych materiałów.

Komisja konkursowa po burzliwej naradzie wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria klas 1-3

• – I miejsce Adam Rachański kl.3b SP Sulików
  • – II miejsce Wojciech Cepowski kl. 3b i Antonina Rodak kl.2a SP Sulików
  • – III miejsce Kacper Baranek kl.1a SP Sulików
  • – Wyróżnienie: Wojciech Rachański kl.1b SP Sulików, Julia Skrobek SP Bierna, Gracjan Czuchro kl.1 SP Bierna- za szczególne zaangażowanie rodziców w pracę syna

Kategoria klas 4-8

• – I miejsce nie przyznano
  • – II miejsce Michał Tomaszczyk kl. 5a i Wiktoria Rachańska 5b SP Sulików
  • – III miejsce Adrian Jarczewski kl. 5a SP Sulików
  • – Wyróżnienie: Hubert Kolbuch kl.5b i Michał Wasylkiewicz kl. 4 SP Sulików

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców, wychowawców i nauczycieli, którzy zachęcili i przygotowali swoich uczniów do udziału w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów!

Wszyscy nagrodzeni otrzymają  nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy ufundowane przez Gminny Ośrodek  Kultury w Sulikowie. Uroczyste  wręczenie nagród nastąpi w Gminnym Ośrodku Kultury po weekendzie majowym.