Wizyta w teatrze

W piątek 23 lutego 2023r. grupa 50 seniorów z gminy Sulików miała okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu teatralnym.

Spektakl „Pułapka na myszy” autorstwa Agathy Christie wywarł na wszystkich ogromne wrażenie. Mistrzowsko skonstruowana fabuła, pełna napięcia i tajemnicy, wspaniałe aktorstwo oraz doskonała scenografia sprawiły, że wieczór ten był niezapomniany.

Organizatorem wyjazdu i wizyty w teatrze był Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie, a wsparcie finansowe wydarzenia zapewniła fundacja Tauron, której serdecznie dziękujemy. Cieszymy się taki sposób świętowania Dnia Babci i Dziadka bardzo spodobał się uczestnikom wyjazdu.
Ogromne zainteresowanie wizytą w teatrze potwierdziło potrzebę dalszych takich spotkań z teatrem.