Podsumowanie ferii zimowych 2024

Świetnie i radośnie spędziliśmy czas podczas dwóch tygodni ferii zimowych w Sulikowie, Studniskach Dolnych i Wrociszowie Górnym. Udział w zajęciach wzięło aż 46 dzieci! Podczas zajęć panie prowadzące zatroszczyły się o zróżnicowanie form aktywności, tworząc atrakcyjny program dla uczestników.

Ogromne podziękowania kierujemy do Rad Sołeckich Studnisk Dolnych, Wrociszowa Górnego i Sulikowa za nieocenione wsparcie finansowe, które umożliwiło nam realizację naszych działań.

Dziękujemy serdecznie Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Studniczanki” za przeprowadzenie inspirujących warsztatów kulinarnych. Również Radzie Sołeckiej z Wrociszowa Górnego składamy serdeczne podziękowania za zakup nowoczesnego projektora do wyświetlania filmów – to z pewnością umili nasze przyszłe spotkania.

Słowa uznania kierujemy do Pani Izy, Pani Pauliny i Pani Edyty za kreatywne, zróżnicowane i pełne pomysłów prowadzenie ferii. Dziękujemy naszym pomocnikom – Pani Beacie, Pani Marioli, Panu Wiesławowi oraz Pani Krystynie – za zaangażowanie i wsparcie w realizacji zajęć.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie podczas zajęć wakacyjnych. Do zobaczenia!