Konkurs Fotograficzny „Nowa Twarz Książki – SLEEVEFACE”!

Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym „Nowa Twarz Książki – SLEEVEFACE”!

Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Sulikowie serdecznie zapraszają dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do wzięcia udziału w fascynującym konkursie fotograficznym!

Temat konkursu: Sleeveface

Sleeveface to intrygująca technika fotograficzna, gdzie jedna część ciała osoby jest zasłonięta przez okładkę książki, tworząc fascynujące połączenie między fotografowaną osobą z jej książkowym wcieleniem, nadające okładce nowe znaczenie. kreatywne znaczenie.

Jak wziąć udział?  Wykonaj fotografie techniką Sleeveface. Zgłaszaj wyłącznie zdjęcia, które nie naruszają praw autorskich innych osób.

Ważne informacje:

Wykonane zdjęcie prześlij je jako załącznik w formacje JPG na adres mailowy: bibliotekasulikow@gmail.com.

W treści wiadomości mailowej podaj swoje dane: imię i nazwisko autora oraz telefon kontaktowy. Nie zapomnij o załącznikach z regulaminu (poniżej).

Nagrody czekają na najbardziej kreatywne prace! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 1 marca. Szczegóły w regulaminie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

DO POBRANIA:

1. REGULAMIN KONKURSU