Konkurs plastyczny „Symbole naszej historii”

Wójt Gminy Sulików oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkich uczniów klas I-VIII z terenu Gminy Sulików do wzięcia udziału w fascynującym konkursie plastycznym „Symbole naszej historii”.

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości, dzień wyjątkowy dla każdego Polaka. Chcemy uczcić to ważne wydarzenie poprzez konkurs „Symbole naszej historii”. Waszym zadaniem jest stworzenie znaczka pocztowego, który będzie odzwierciedlał znaczenie symboli w naszej historii.

Możecie dać upust swojej kreatywności! Kategorie wiekowe to:

• Kategoria 1: Klasy 1-3
  • Kategoria 2: Klasy 4-8

Dopuszczamy różnorodne techniki: kredki, ołówek, plakatówki, akwarele, pastele, kolaż, rzeźba, grafika (jednakże nie przyjmujemy prac wykonanych z materiałów sypkich i spożywczych). Format prac to A3. Dla ułatwienia w załączniku znajduje się szablon znaczka – jednak nie jest to obowiązkowe użycie go.

Wasze prace należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie (sekretariat) do dnia 6 listopada 2023 r. do godziny 14:00.

Lista nagrodzonych będzie dostępna na stronie internetowej GOK w Sulikowie (www.goksulikow.pl) już 7 listopada 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada 2023 r. o godzinie 10:00 w Domu Przysłupowym w Sulikowie.

Przyłączcie się do tego wyjątkowego wyzwania, podkreślcie ważność Narodowego Święta Niepodległości poprzez swoją sztukę! Powodzenia!

DO POBRANIA:

1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (oświadczenie)
  3. Regulamin konkursu
  4. Szablon znaczka