Animator Kultury poszukiwany!

Gminny Ośrodek Kultury jest dynamiczną instytucją kulturalną, działającą na rzecz społeczności lokalnej. Naszym celem jest tworzenie i wspieranie różnorodnych projektów kulturalnych, artystycznych oraz edukacyjnych, mających na celu rozwijanie pasji i talentów mieszkańców.

Stanowisko: Animator Kultury

Obowiązki:

• Opracowywanie, koordynowanie i realizacja programów kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych.
  • Organizacja i prowadzenie warsztatów, wykładów, spotkań tematycznych oraz innych form aktywności kulturalnej.
  • Aktywne uczestnictwo w promocji wydarzeń kulturalnych oraz współpraca z lokalnymi partnerami.
  • Wspieranie lokalnych talentów artystycznych i inicjowanie działań integrujących społeczność.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie, średnie zawodowe o kierunkach artystycznych ( np. muzyczne, plastyczne itp.) lub pedagogiczne, ewentualnie udokumentowane ukończenie odpowiednich kursów i szkoleń).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Kreatywność, innowacyjne podejście do tworzenia programów kulturalnych.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy i współpracy z różnymi grupami społecznymi.
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów oraz doskonała zdolność komunikacji.

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznym środowisku kulturalnym.
  • Możliwość samodzielnego kształtowania programów kulturalnych.
  • Elastyczne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.