„Wśród bliskich”

Od września ubiegłego roku do czerwca tego roku niemal codziennie Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie odwiedzały dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzież i dorośli w kilkuosobowych grupach uczęszczały na wiele różnorodnych zajęć.

Warsztaty artystyczne, malarskie, ekologiczne, wokalne, plastyczne, gry na gitarze, zajęcia taneczne disco dance, spotkania z książką,  klub malucha, zajęcia z rysunku i malarstwa, nauka gry na pianinie, nauka gry na gitarze, próby zespołu Sulikowianki, zajęcia kreatywne, sztuki walki karate, spotkania zespołu folklorystycznego „Kapela Pogranicze”, spotkania z filharmonią,- to tylko część oferty jaką w sezonie 2022/2023 zaproponował zarówno tym starszym jak i młodszym mieszkańcom Gminy Sulików, miejscowy ośrodek kultury.

Sezon artystyczny 2022/2023 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie został podsumowany w dniu 19 czerwca 2023r uroczystym spotkaniem pn. „Wśród bliskich.”

Słowa podziękowania za udział, wkład pracy, sumienność i pozytywną energię oraz gratulacje dla uczestników zajęć wygłosiła  dyrektor GOK Elżbieta Wąsowska-Bodo

Efektowne występy grupy tanecznej, niebywałe talenty członków sekcji karate oraz popisy wokalne i instrumentalne   podziwiała i gromkimi brawami oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność, wśród której znaleźli się rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i przyjaciele młodych artystów oraz mieszkańcy Gminy Sulików. Dla części uczestników był to sceniczny debiut, dlatego wsparcie najbliższych było im bardzo potrzebne.

Nad przygotowaniem uczestników pracowali instruktorzy: p. Karina, p. Marcin i p. Adam.

Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie składa podziękowania wszystkim za wspólnie spędzone wspaniałe chwile.

Muzykom, sportowcom i tancerzom życzymy udanych wakacji, niech ten czas stanie się inspiracją dla artystycznej twórczości.