Warsztaty plastyczne „Kolaże Szymborskiej”

Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie z ogromną przyjemnością zaprasza uczniów szkół podstawowych na wyjątkową wystawę pn. „Osobliwości Szymborskiej” oraz na warsztaty plastyczne „Kolaże Szymborskiej”.  To wyjątkowe wydarzenie kulturalne stanowi hołd i upamiętnienie noblistki Wisławy Szymborskiej z okazji jej 100. rocznicy urodzin.

Wystawa będzie dostępna dla publiczności od 18 kwietnia do 31 maja 2023 r. w godzinach otwarcia GOK. Wystawa składa się z grafik, które zostały wykonane przez słuchaczy Policealnego Studium Animatorów Kultury „Skiba” we Wrocławiu. Na ekspozycji zostanie również zaprezentowany multimedialny pokaz pt. „Szymborska czyta”, a wiersze noblistki zostaną opracowane muzycznie przez Sanah.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod numerami telefonów 75-7787310, 75-7787599 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres goksulikow@gmail.com. Nie przegapcie okazji, by odkryć magiczny świat poezji Wisławy Szymborskiej poprzez pryzmat sztuki plastycznej.