„Osobliwości Szymborskiej”

Z okazji setnej rocznicy urodzin Wisławy Szymborskiej, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową wystawę „Osobliwości Szymborskiej”. Wystawa dostępna będzie od 18 kwietnia do 31 maja w Ostrym Narożniku.

Ekspozycja jest owocem artystycznej inspiracji słuchaczy Policealnego Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu, którzy stworzyli niezwykłe grafiki, będące oryginalną i artystyczną interpretacją poezji noblistki.

Wystawa ukazuje różnorodne techniki plastyczne, takie jak malowanie, kolaż, rysunek i grafika cyfrowa, a każda z prac oddaje niepowtarzalny charakter twórczości Szymborskiej. Wystawa jest dostępna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 14:00, a w piątki od 10:00 do 14:00 oraz dodatkowa godzina 17.00-18.00.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i zanurzenia się w świecie poezji jednej z najwybitniejszych polskich poetek XX wieku. Każdy odwiedzający będzie miał okazję doświadczyć niezapomnianych wrażeń estetycznych i artystycznych.