Pokaz sztuki karate w GOK

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie mieliśmy okazję obejrzeć pokaz sztuki KARATE w wykonaniu instruktora sztuk walki Tomasza Podbuckiego. Instruktor  jest posiadaczem stopnia 1 DAN w Karate Shotokan oraz reprezentantem Polski w Karate Fudokan i wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

W pokazie uczestniczyła młodzież  klas starszych ze Szkoły Podstawowej w Sulikowie. Uczniowie  mieli  możliwość spróbować swoich sił i czynnie  uczestniczyć w prezentowanych ćwiczeniach karate. Zachęcamy młodzież z gminy Sulików do uczestnictwa w treningach karate, które odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie w każdy piątek. Więcej informacji w sekretariacie GOK – nr telefonu 757787310.