VII Jarmark w Sulikowie

Drodzy mieszkańcy naszej Gminy!
Wójt Gminy Sulików oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ‼ VII Jarmarku Bożonarodzeniowym. Czas Adwentu to czas oczekiwania na te najpiękniejsze rodzinne święta w roku ? ?
Udział w tym wydarzeniu jest doskonałą okazją do tego, aby w gronie rodzinnym, znajomych i przyjaciół posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych rodzimych wokalistów i zespołów, zwiedzania wraz z możliwością zakupu wyrobów świątecznych na pięknie przystrojonych stoiskach oraz poczuć smak świątecznego piernika. Widzimy się ✔ Środa, 14 grudnia 2022r, sala widowiskowa GOK Sulików.

W programie:
? Rozświetlenie choinki i oficjalne otwarcie Jarmarku
? Kiermasz z ozdobami, rękodziełem, lokalnymi produktami, świątecznymi
przysmakami. Wystawcami są: Przedszkole w Sulikowie, Szkoła Podstawowa w Biernej i Szkoła Podstawowa w Sulikowie, oraz osoby prywatne
?‍? ?‍?  Świąteczny program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków, uczniów, grupy wokalno- instrumentalnej, oraz zespołu tanecznego działających przy GOK Sulików, oraz Kapeli Pogranicze
?  Rozstrzygnięcie konkursów pn. „List do świętego Mikołaja” i „Eko choinka” i uroczyste wręczenie nagród
?  Warsztaty rękodzielnicze pn. „Choinkowy zawrót głowy” i „Zimowe cudeńka”
?  Świąteczna fotobudka
?  Zbiórka rzeczowa na rzecz schroniska dla psów w Dłużynie Dolnej
Z niecierpliwością czekamy na wspólne świętowanie! ❤