Mikołaj w Sulikowie

To był bardzo wesoły wtorek w Gminnym Ośrodku Kultury, pełen radości, tańców i niespodzianek. Frekwencja uczestników wydarzenia przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Sala pełna dużych i małych dzieci oczekujących na przyjście Mikołaja dosłownie pękała w szwach. Dzięki tak licznej publiczności klimat spotkania był jeszcze bardziej rodzinny i świąteczny.

Na początku imprezy Wójt Gminy Sulików, Pani Dyrektor GOK i Pani Sołtys wspólnie powitali wszystkich gości przybyłych na spotkanie ze Św. Mikołajem W konkursie na najładniejszą laurkę dla św. Mikołaja wygrał Adaś Rachański.

Dla wszystkich dzieci czekały banany i soczki ufundowane przez pana Wójta i panią Dyr. GOK. Czas oczekiwania na ważnego gościa upływał na wielu różnorodnych zabawach i konkursach. Elfy z HAPPYSHOW-Animacje dla dzieci uczyły tańca, a naśladujący ją najmłodsi tancerze zachwycali widownię. Oczekiwany gość zawitał w końcu przybywając w otoczeniu śnieżynek, które ochoczo wspomogły go tańcem. Potem już było pełno prezentów i pamiątkowych fotografii z długo oczekiwanym gościem.

Dziękujemy wszystkim przybyłym Rodzinom. Ta wyjątkowa uroczystość odbyła się dzięki życzliwości i uprzejmości wielu ludzi dobrej woli.

Dziękujemy Panu Wójtowi za ufundowanie owoców dla wszystkich dzieci i nagrody dla autora najładniejszej laurki dla Św. Mikołaja.

Dziękujemy Radzie Sołeckiej i Pani Sołtys za zakupienie wspaniałych paczek dla wszystkich dzieci przybyłych na naszą imprezę.

Dziękujemy panu kierownikowi Sebastianowi Kuczyńskiemu kopalni Lafarge Polska za wsparcie finansowe naszej imprezy.

Dziękujemy Fundacja Lafarge Wspólnie za możliwość wykorzystania wielu rekwizytów i przyborów zakupionych wcześniej w letnim ich projekcie.

Dziękujemy Ekipie Świętego Mikołaja z HAPPYSHOW-Animacje dla dzieci za świetne poprowadzenie imprezy.