Nagrody rozdane!

W dniu dzisiejszym nastąpiło oficjalne wręczenie nagród w konkursie „Kolory Niepodległości” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w ramach projektu „Obchody Święta Niepodległości w Sulikowie „ we współpracy z Fundacją PGE.

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński uroczyście wręczył nagrody każdemu z laureatów w kategoriach prace literackie i prace plastyczne, którzy stawili się w komplecie. Nagrody były fantastyczne ! Zachęcające do spędzania wspólnie czasu. Zwycięzcy otrzymali kreatywne gry skierowane dla najmłodszych jak też starszych, mające za zadanie rozbudzić w dziecku bardziej otwarte i nieograniczone myślenie.

Wystawa zwycięskich prac jest do dyspozycji mieszkańców w „Ostrym Narożniku” Zachęcamy do odwiedzin.