Konkurs: „Koncert życzen dla Mamy”

Weź udział w konkursie organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie i stwórz wyjątkowy prezent dla Mamy.

UWAGA KONKURS! DO WYGRANIA BUKIET DLA MAMY

Weź udział w konkursie organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie i stwórz wyjątkowy prezent dla Mamy:

Do wyboru:

-nagraj krótki filmik (do 1 min.) z życzeniami „Za co kocham swoją mamę”,

-napisz życzenia, podpisz się  i w formie laurki prześlij nam zdjęcie,

-nagraj film z wykonaną przez siebie piosenką dla mamy.

Prześlij na adres e-mail: goksulikow@gmail.com od 15 do 23 maja 2022r.

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w wydarzeniu kulturalnym on-line związanym z Dniem Mamy.
Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział? (do wyboru)
1. Nagraj krótki filmik (do 1 min.) z życzeniami „Za co kocham swoją mamę”

Napisz życzenia, podpisz się  i w formie laurki prześlij nam zdjęcie

Nagraj film z wykonaną przez siebie piosenką dla mamy (do 1 min.)
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu (do pobrania pod tekstem) i zaakceptuj go.
3. Prawidłowo wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz zgodę na przetwarzanie danych.
4. Wszystkie wyżej wymienione podpunkty należy przesłać na e-mail: goksulikow@gmail.com

Zgłoszenia przyjmujemy od 15 do 23 maja 2022r. Z nadesłanych życzeń oraz filmów zostanie stworzony „Koncert życzeń dla MAMY”, który zostanie wyemitowany 26 maja 2022r. w naszych mediach społecznościowych. Do wygrania bukiet dla mamy.

Zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco.

PLIKI DO POBRANIA:

ZGODA NA  UCZESTNICTWO