Kwietniowa wizyta muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej

Po raz kolejny dn. 25.04.2022r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie zawitali muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej z programem muzycznym pn. „Przygoda Żuczka Forte”.

Po raz kolejny dn. 25.04.2022r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie zawitali muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej z programem muzycznym pn. „Przygoda Żuczka Forte”.

W pobliżu małego jeziorka wraz z rodzicami mieszkał mały żuk o imieniu Forte. Pracowite życie mijało mu spokojnie i beztrosko, aż do dnia olbrzymiej burzy. Szukając schronienia przed wiatrem, grzmotami i błyskawicami, mały owad oddalił się za bardzo od domu. Wystraszony, zmoknięty i przestraszony chrząszcz próbował znaleźć drogę powrotną. Czy mu się to udało? Kogo spotkał na swojej drodze i czy była to bezpieczna podróż?  Mali odbiorcy muzyki usłyszeli opowieść jakiej jeszcze nie było! Historia ta zobrazowana została odpowiednią muzyką, która jest dobra na każdą pogodę. Dzieci zapoznały się z muzyką graną na flecie, wiolonczeli, instrumentach klawiszowych i instrumentach perkusyjnych. Dziękujemy za wizytę!