Ogłszamy nabór do projektu Nadal aktywni 60+

Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie ogłasza nabór chętnych do uczestniczenia w projekcie pod nazwą „Nadal aktywni 60+”

W związku z wygranym projektem Generacja 6.0 pod nazwą „Nadal aktywni 60+”, którego organizatorem jest Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego, Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie ogłasza nabór chętnych do uczestniczenia w tym projekcie.

W świetlicach wiejskich w  Mikułowej, Studniskach Dolnych i Wrociszowie będą odbywać się zajęcia ruchowe, warsztaty dietetyczne, spotkania kulinarne. Zaplanowane są także warsztaty z fizjoterapeutą, warsztaty nauki relaksacji i rozładowania stresu, oraz wykład na temat zdrowia osób 60+.

Końcowym akcentem będzie wyjazd całej grupy do teatru na sztukę komediową.

Zapraszamy do udziału w projekcie chętne osoby 60+ z Mikułowej, Studnisk Dolnych i Wrociszowa Górnego.

Wszelkich informacji udziela sekretariat GOK tel.75 7787310,e-mail: goksulikow@gmail.com

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Generacja 6.0” edycja IV.