Zakończenie projektu E-senior 65+

Jest nam niezmiernie miło poinformować o prezentach które otrzymał Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie na zakończenie projektu E-senior 65+.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o prezentach które otrzymał Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie na zakończenie projektu E-senior 65+. Projekt ten odbywał się w naszym ośrodku i trwał 5 miesięcy. Skierowany był do osób, które ukończyły 65 rok życia. Celem głównym projektu była e-aktywizacja i zwiększenie powszechności korzystania z komputera, Internetu i nowoczesnych technologii w życiu codziennym. Akcentem kończącym projekt było otrzymanie w grudniu br. czterech laptopów na potrzeby Gminnego Ośrodka Kultury. Sprzęt, który otrzymaliśmy będzie służył wszystkim odwiedzającym bibliotekę i czytelnię. Zachęcamy do odwiedzania i testowania sprzętu.