Kolejna wizyta muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej

W dniu 29 listopada 2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbył się koncert w wykonaniu muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej.

W dniu 29 listopada 2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbył się koncert w wykonaniu muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej pn. „Dźwięki w służbie Rzeczypospolitej”. Uczestnikami dwóch koncertów byli uczniowie szkoły podstawowej z klas 1-3, oraz wszystkie dzieci z sulikowskiego przedszkola. Listopad to tradycyjny czas patriotycznych spotkań. Tym razem muzyka poprowadziła dzieci przez historie najprawdziwszych bohaterów! W końcu dźwięki to specjalistki od niesamowitych opowieści a pięciolinia dołożyła coś od siebie…Był śpiew, granie i wspominanie…a wszystko to pod znakiem biało-czerwonej flagi.