Dzień Misia w GOK

Sprawdź relację z zabaw, które zorganizowaliśmy z okazji Światowego Dnia Misia Pluszowego.

Sprawdź relację z zabaw, które zorganizowaliśmy z okazji Światowego Dnia Misia Pluszowego. „Nie obejdzie się bez misia”- Tak pisała w swoim wierszu Maria Czerkawska.

Z tym zdaniem zgadzają się wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli.  Dlatego kilka dni przed 25 listopada, kiedy obchodzony jest  Światowy Dzień Misia Pluszowego, Gminny Ośrodek Kultury,  Biblioteka Publiczna w Sulikowie gościła dzieci z tutejszego Przedszkola.  Pod okiem swoich opiekunek, przedszkolaki śpiewająco rozwiązały test ze znajomości zwyczajów niedźwiedzi a  dzięki krótkiej prezentacji multimedialnej,  dowiedziały się również jak naprawdę z tym pluszowym misiem było?

Była zgaduj zgadula, konkursy dla dzieci i projekcja filmu „Przygoda Misia Coralgola”. Czas bardzo szybko umykał, a chwile najprzyjemniejsze  znikały jeszcze szybciej. Z obietnicą spotkania za rok, dzieci wróciły do swojego ulubionego przedszkola.