Wznowiona działalność biblioteki

Od 1 grudnia 2020r. zapraszamy naszych czytelników do Gminnej Biblioteki Publicznej w Sulikowie.

Wznowienie działalności zgodne jest  z  Rozporządzeniem RM z dnia 26 listopada 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Zasady pracy Gminnej  Biblioteki Publicznej w Sulikowie:

1. Biblioteka będzie pracować wyłącznie w zakresie wypożyczania i zwrotów książek. Bez korzystania z czytelni i komputerów. Wstrzymane są zapisy nowych czytelników.
  2. W holu przy bibliotece będzie mógł przebywać tylko jeden czytelnik, obowiązkowo w maseczce i rękawiczkach .
  3. Należy obowiązkowo zdezynfekować ręce. Środki do dezynfekcji dostępne są przed wejściem do biblioteki.
  4. Pozostali czytelnicy powinni czekać na zewnątrz w odległości przynajmniej 2 m od siebie.

Jednocześnie uruchamiamy usługi :„Książka na  telefon”, i  „Książka na weekend”. Jest to propozycja dla osób, które chcą zarezerwować konkretny tytuł książki i odebrać w dogodnym czasie. Osoby zainteresowane taką opcją mogą kontaktować się pod numerem tel. 75 7787599, 75 7787310 aby zarezerwować książkę na na pocztę elektroniczną: biblioteka.sulikow@gmail.com  lub goksulikow@gmail.com

Jednocześnie informujemy, że do odwołania zawieszona jest organizacja wszelkich zajęć,  wydarzeń kulturalnych, oraz wynajem pomieszczeń świetlicowych w budynkach administrowanych przez GOK w Sulikowie.