Komunikat o wznowieniu działalności Biblioteki Publicznej w Sulikowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Sulikowie, zgodnie z decyzjami rządowymi,  wznawia działalność.

Od 11 maja 2020 r. można wypożyczać zbiory w naszej bibliotece. Placówka dostosowana jest do obowiązujących standardów bezpieczeństwa zdrowia.

Zasady pracy Gminnej  Biblioteki Publicznej w Sulikowie:

1.Biblioteka będzie pracować wyłącznie w zakresie wypożyczania i zwrotów książek. Bez korzystania z czytelni i komputerów. Wstrzymane są zapisy nowych czytelników.

2.W holu przy bibliotece będzie mógł przebywać tylko jeden czytelnik, obowiązkowo w maseczce i rękawiczkach .

3. Należy obowiązkowo zdezynfekować ręce. Środki do dezynfekcji dostępne są przed wejściem do biblioteki.

Pozostali czytelnicy powinni czekać na zewnątrz w odległości przynajmniej 2 m od siebie.

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 9:00 – 12:00