Koncert „Wśród bliskich”

W dniu 29 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbył się uroczysty koncert z okazji Dnia Matki.

Wydarzenie to miało, stosownie do okoliczności, bogaty program artystyczny, w którym młodzi aktorzy, muzycy, tancerze dedykowali swoje wykonania wszystkim mamom. Na widowni nie zabrakło Roberta Starzyńskiego Wójta Gminy Sulików.

W trakcie niemal półtoragodzinnego przedstawienia zaprezentowane zostały umiejętności młodych członków sekcji artystycznych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie. Publiczność zgromadzona w wypełnionej sali widowiskowej mogła obejrzeć widowiskowy spektakl „Alicja w krainie czarów” w wykonaniu grupy teatralnej oraz pełne ekspresji i doskonale przygotowane popisy dzieci i młodzieży z sekcji tanecznej.

Elementem kontrastowym przedstawienia były natomiast nastrojowe wykonania recytatorskie, wokalne i instrumentalne (wiolonczela) – przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie.