Dzień Seniora w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie

W ostatnią niedzielę, 14 października 2018r., w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie uroczyście obchodzono Dzień Seniora.

Przybyłych ciepło i serdecznie przywitał wójt Robert Starzyński i dyrektor GOK Elżbieta Wąsowska-Bodo. Składając życzenia Seniorom wójt przypomniał, że w miesiącach jesiennych jest kilka dat, kiedy Seniorzy mają swoje święto: 1 października to Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października – Europejski Dzień Seniora oraz 20 listopada – Ogólnopolski Dzień Seniora. Wójt życzył Seniorom pogody ducha, życzliwości , zdrowia oraz pięknej „jesieni życia”.

Korzystając z okazji wójt zaprosił Seniorów gminy Sulików do aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciach realizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie, szczególnie tych ukierunkowanych na potrzeby osób starszych.

Następnie Teatr „Scena Rode” przedstawił monodram pod tytułem „Separacja”. Komediowy charakter sztuki wprawił widzów w doskonały nastrój.

Seniorzy chętnie skorzystali też z serwowanego poczęstunku.

ORGANIZATORZY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM SENIOROM ZA LICZNY UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCI I RAZ JESZCZE SKŁADAJĄ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI.