„Salonik Seniora”

Z inicjatywy Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie wyremontowano pomieszczenie dotychczasowych spotkań członków Klubu Emerytów i Rencistów.

Ten pomysł został zrealizowany w ramach pilotażowej edycji projektu „Przygarnij przestrzeń” fundacji Wspólnie LafargeHolcim. Gmina Sulików znalazła się wśród 5 gmin z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do w/w projektu. Uroczystego otwarcia dokonano 21 września br. przy udziale członków Klubu Emerytów i Rencistów, Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego, Dyrektora Produkcji Kruszyw Regionu Zachodniego Marcina Religi, Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego Sulików Szczepana Polaków i Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Elżbiety Wąsowskiej-Bodo. Pomieszczenie przeszło kompleksowy remont. Nowe jest też całe umeblowanie. Dodatkowo w ramach zadania dla potrzeb klubu specjalnie wyremontowano i przystosowano  toaletę.  Wyremontowany salonik służyć będzie przede wszystkim rozwijaniu zainteresowań i talentów podczas organizowanych zajęć i  spotkań międzypokoleniowych.

[Not a valid template]