Spektakl „Impresja o życiu” i warsztaty teatralne dla młodzieży w jednym

„Impresja o życiu” -spektakl, w którym udział wzięli uczestnicy zajęć plastyczno- teatralnych, działających pod patronatem GOK, stał się pretekstem do przeprowadzenia warsztatów teatralnych, na które w dniu 5.06.2018 zaproszeni zostali uczniowie klas VII oraz klas II i III gimnazjum Szkoły Podstawowej w Sulikowie. W ramach spotkania teatralnego goście ujrzeli eksperymentalny spektakl, zrealizowany przy świetle reflektora UV, wydobywający jedynie biel postaci , scenografii i rekwizytów,  następnie w grupach rozwiązali test o teatrze, zmierzyli się z „językowymi łamańcami”, a na zakończenie przygotowali krótkie scenki z wylosowanym przez grupę kluczowym rekwizytem lub elementem scenografii. Spotkanie poprowadziła Grażyna Glodek- opiekun grupy oraz autor i reżyser przedstawienia.

GG