Na warsztacie- „Ostry Narożnik”

Uczestnicy warsztatów artystycznych- uczniowie ZSPiG w Sulikowie, w poniedziałek 25 kwietnia, mimo wyjątkowo chłodnej aury, pod kierunkiem artystki Cecylii Kaźmierczak niestrudzenie studiowali elementy architektoniczne sulikowskiego „Ostrego Narożnika“. Efekty ich pracy będzie można podziwiać od 29.05 na wystawie przygotowywanej z okazji obchodów Dni Domów Przysłupowych. Ponad 20 uczennic i uczniów z klas I-VI z dużym zainteresowaniem słuchała cennych uwag p. Cecylii, która z niespożytą energią instruowała młodych adeptów sztuk plastycznych, jak malowac pastelami- jej ulubioną techniką malarską. Zaangażowanie, skupienie i ciekawość świata została ponownie nagrodzona. Artystka pod wrażeniem entuzjazmu młodych plastyków, zapowiedziała kolejne spotkania plenerowe w czerwcu. Dziękujemy i ze swojej strony z niecierpliwością czekamy na efekty twórczych działań.

red. GG