Ferie zimowe w GOK trwają w najlepsze

Tegoroczne ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie zostały zaplanowane tak, aby każdy uczestnik znalazł dla siebie najciekawszą formę spędzania wolnego czasu. Organizatorzy pomyśleli więc o zajęciach sportowych, plastycznych, teatralnych i bibliotecznych, które odbywają się od poniedziałku do piątku od 9.30 do 12.30. Zaplanowane zostały wycieczki na pływalnię, do kina, Urzędu Gminy a nawet do kopalni bazaltu w Sulikowie Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z.o.o, gdzie na wytrwałych wędrowników czekają okolicznościowe prezenty- niespodzianki. Duże zainteresowanie wzbudziła wizyta policjantów z Komendy Policji w Zawidowie, którzy zaprezentowali film, a potem szczegółowo odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pierwszy tydzień ferii wprawdzie dobiegł już końca, ale przed nami drugi, równie atrakcyjny, na zakończenie którego na sali widowiskowej GOK w piątek 12.02. o godz. 15.00 odbędą się walentynkowe Prezentacje Artystyczne „AMORY”, gdzie rozstrzygnięty zostanie konkurs literacki „CZUŁE SŁÓWKA“, ze sceny będzie można wyznać lub wyśpiewać miłość oraz wziąć udział w konkursie karaoke. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółową ofertą zajęciową dostępną na stronie internetowej GOK oraz oczywiście do wspólnej zabawy!