„51 Twarzy Gustawa” zachwycił publiczność

28 listopada 2015 o godz. 18.00 na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w dwuaktowej komedii z dreszczykiem pod przewrotnym tytułem "51 twarzy Gustawa", napisanej i wyreżyserowanej przez Grażynę Glodek, wystąpił zespół teatralny działający przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu.

Publiczność przyciągnięta skojarzeniem do skandalizującego przed rokiem filmu, żywiołowo reagowała na zaskakująco dojrzałą grę aktorską tytułowego Gustawa i niespodziewanie pojawiających się w jego mieszkaniu kobiet. Zabawne dialogi i komizm sytuacyjny wyzwalały raz po raz salwy śmiechu a umiejętnie wpleciona intryga kryminalna, wzbogacona częstymi zwrotami akcji, bez reszty wciągnęły widza w zaplanowaną przez autorkę manipulację. „Herbaty” temu, kto wychodząc z sali widowiskowej zdołał do końca odgadnąć zamiary i prześwietlić mroczne wnętrze tytułowego bohatera. Zespołowi ze szczerym uznaniem kłaniamy się w pas i zapraszamy ponownie!