Doroczny Sulikowski Jarmark Świąteczny

Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie zaprasza na Doroczny Sulikowski Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 11 grudnia od godz. 16:00 w sali widowiskowej GOK.

W programie między innymi: koncerty muzyczny, wystawa rękodzieła, oficjalne życzenia opłatkowe, jasełka w wykonaniu najmłodszych, występy zespołów artystycznych GOK, prezentacja produktów rodzimych wytwórców, sprzedaż i degustacja wyrobów kuchni regionalnej, świąteczne impresje w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej.

To przedświąteczne wydarzenie gdzie zakupić będzie można wigilijne dekoracje oraz stroiki, bombki, światełka i łańcuchy, a przede wszystkim rękodzielnicze oryginalne upominki i ozdoby.

Gorąco zachęcamy wszystkich lokalnych rzemieślników i artystów, którzy w swojej ofercie mają tego typu asortyment do zgłaszania chęci uczestnictwa w naszej imprezie. Tel. 75 77 87 310

Pod plakatem do pobrania znajduje się karta uczestnictwa oraz regularmin. Kartę należy dostarczyć osobiście lub na adres e-mail: gok@sulikow.pl