Oferta pracy – Instruktor ds. kultury, sportu i rekreacji

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie ogłasza nabór na stanowisko:

INSTRUKTOR DS. KULTURY, SPORTU I REKREACJI

Oferujemy:

-Umowę o pracę na pełnym etacie, na czas nieokreślony (pierwsza umowa na3-miesięczny okres próbny)

-Atrakcyjne wynagrodzenie, powyżej kwoty minimalnej

-Pracę już od 5 października 2015r.

Wymagania:

-Dostarczenie opracowanej autorskiej koncepcji pracy na oferowanym stanowisku (proszę wskazać propozycje, własną koncepcję zajęć popołudniowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych)

– Dostarczenie C V

-Kreatywność

-Wysoka kultura osobista

Przewidywany zakres obowiązków:

-Prowadzenie systematycznych zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi

-Organizowanie konkursów, imprez, wycieczek, itp.

-Współpraca z instytucjami i organizacjami z terenu gminy Sulików

-Wyjazdy z charakterze opiekuna na imprezy sportowe i kulturalne

-Realizacja projektów organizowanych w GOK

-Prowadzenie dokumentacji stanowiska pracy

Dodatkowym atutem będą:

-Kwalifikacje w kierunku oferowanej pracy

-Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą lub osobami starszymi

-Prawo jazdy kat. B

-Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym mile widziana

Składanie ofert:

Oferty zawierające wymagane dokumenty (koncepcja pracy + CV) proszę składać w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie, Plac Wolności nr 9 w godzinach 8,00-16,00 lub przesłać na adres mailowy GOK: gok@sulikow.pl w terminie do 30 września 2015r.

Na podstawie ofert wyłonione zostaną osoby, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

W CV prosimy dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r Nr 101, poz.926 z późn.zm.)